Ko-ken 14401M-27 Hex 1/2"Drive Socket 6 Point 27 mm L.40 mm
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Tip Type: Hex
  • Drive Size: 1/2 Inch
  • Material: Chromium Molybdenum Steel
  • Thin Walled
  • Length: 40 mm
Ko-ken 14401M-27 1/2 Sq. Dr. Socket 27mm 6 point Length 40mm Thin walled.