Ko-ken 14406M-29 Hex 1/2"Sq. Drive Socket 12 Point 29 mm L.42 mm
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Tip Type: Hex
  • Drive Size: 1/2 Inch
  • Material: Chromium Molybdenum Steel
  • 12 Point Socket - Thin Walled
  • Length: 42 mm
Ko-ken 14406M-29 1/2 Sq. Dr. Socket 29mm 12 point Length 42mm Thin walled.