Ko-ken 18101M-33X550NM Hex 1"Sq. Drive Torsion Bar 33 mm x 550Nm L.300 mm
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Tip Type: Hex
  • Material: Chromium Molybdenum Steel
  • Finish: Manganese Phosphated
  • Drive Size: 1 Inch
  • Length: 300 mm
Ko-ken 18101M-33X550NM 1 Sq. Dr. Torsion Bar 33mm x 550Nm Length 300mm.