Ko-ken 4012M.43-16 Hex 1/2"Sq. Drive Bit Socket 16 mm L.43 mm
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Tip Type: Hex
  • Material: Chrome Molybdenum Steel
  • Finish: Manganese Phosphated
  • Drive Size: 1/2 Inch
  • Type: Inhex Bit Socket
Ko-ken 4012M.43-16 1/2"Sq. Dr. Bit Socket 16mm Hex Length 43mm.