Ko-Ken 103KM-8X10 Ratcheting Ring Wrench 8x10 MM 6 Point 134 MM, Reversible
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Reversible Ratcheting Ring Wrench
  • Wrench Size: 8 x 10 mm
  • Length: 134 mm
  • Opening: 6 Point
  • Made In Japan
Ko-ken 103KM-8x10 Ratcheting Ring Wrench 8x10mm 6 point Length 134mm Reversible.