Ko-Ken 10400M-215 Socket 215mm 6 Point 260mm 3.1/2 Sq. Drive
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • 6 Point Impact Socket
  • Length : 260mm
  • Output Size : 215mm