Ko-Ken 108S.25-4.5 Bit Slotted 0.6 X 4.5 L. 25 MM 1/4 Hex Drive
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Drive Shape: Hex
  • Input Drive Size: 1/4 Inch
  • Output Size: 0.6 x 4.5
  • Length: 25 mm
  • Made In Japan
Ko-ken 108S.25-4.5 1/4 Hex Dr. Bit Slotted 0.6 X 4.5 Length 25mm.