Ko-Ken 113.75-10SV Nut Setter With Plastic Protector 10 MM 6 Point 75 MM Turnable POM Cover 1/4 Hex Drive
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Drive Shape: Hex
  • Input Driver Size: 1/4 Inch
  • Output Size: 10 mm
  • Length: 75 mm
  • Made In Japan
Nut Setter with Plastic Protector 10mm 6 Point 75mm Turnable POM cover 1/4 Hex Drive.