Ko-Ken 113UN.100-14 1/4 Inch Hex Dr. Universal Nut Setter 14 mm 6 point Length 100 mm
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Input Drive Size: 1/4 Inch
  • Drive Shape: Hex
  • Length: 100 mm
  • Type: 6-point Universal Joint Nut Setter
  • Output Size: 14 mm