Ko-Ken 121H.100-4 Bit 4 MM Hex 100 MM 1/4 Hex Drive
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Drive Shape: Hex
  • Input Drive Size: 1/4 Inch
  • Output Size: 4 mm
  • Length: 100 mm