Ko-Ken 124M.600-12(2B) T Handle Universal Socket 12mm Nut Grip Length 600 x 200mm
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Ball Joint plus Nut Grip Socket
  • Material : Metal
  • Length:600 MM
  • Output size: 12mm
  • Made In Japan
T Handle Universal Socket 12mm Nut Grip Length 600 x 200mm.