Ko-Ken 127C.315-18 Universal Spark Plug Socket 18mm 6 point Length 315mm Spring Clip
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Universal Spark Plug Socket
  • Length : 315 MM
  • Output Size:18 MM
  • Opening : 6 Point
  • Made In Japan
Universal Spark Plug Socket 18mm 6 point Length 315mm Spring Clip