Ko-Ken 13146M.150-8 Extension Universal Socket 8mm 6 Point 150mm 3/8 Sq. Drive
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Extension Universal Socket
  • Input Drive Size : 3/8 Inch
  • Output Size : 8mm
  • Length : 150mm