Ko-Ken 13147M.150-4 Extension Universal Bit Socket 4mm Hex 150mm 3/8 Sq. Drive
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Extension Universal Bit Socket
  • Input Drive Size : 3/8 Inch
  • Output Size : 4mm
  • Length : 150mm