Ko-Ken 13401MS-19 3/8 Sq. Dr. Socket 19mm 6 point Length 25mm Thin walled
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Drive Size : 3/8 Inch
  • Length: 25 Mm
  • Output Size: 19 Mm
  • Opening: 6 Point
  • Made In Japan
3/8 Inch Drive Square  Socket 19mm 6 point Length 25mm Thin walled