Ko-Ken 14101MP-19X90NM 1/2 Sq. Dr. Torsion Bar 19mm x 90NM Length 259mm Color coded
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Drive Size : 1/2 Inch
  • Length: 259mm
  • Output Size: 19 x 90Nm
  • Drive Shape: Square
  • Made In Japan
1/2 Inch Square Drive Torsion Bar 19mm x 90NM Length 259mm Color coded