Ko-Ken 23410M-18 3/8 Sq. Dr. Socket 18mm Surface Length 30mm
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Drive size : 3/8 Inch
  • Length : 30 mm
  • Opening : Surface
  • Output Size : 18 mm