Ko-Ken 2400MZ-10 Socket 10 MM 6 Point 15 MM Z-series 1/4 Sq. Drive
Unit price
per
No Reviews
Ships Quick
Top Seller
Unit price
per
No Reviews
Ships Quick
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Drive Shape: Square
  • Input Drive Size: 1/4 Inch
  • Output Size: 10 mm
  • Length: 15 mm