Ko-Ken 24400M-18 1/2 Sq. Dr. Socket 18mm 6 point Length 37mm
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Drive Size : 1/2 Inch
  • Length : 37 mm
  • Opening : 6 point
  • Output Size : 18 mm
  • Made In Japan
1/2 Inch Square Drive Socket 18mm 6 point Length 37mm.