Ko-Ken 3010M.38-7 3/8 Sq. Dr. Bit Socket 7mm Hex Length 38mm
Unit price
per
No Reviews
Ships Quick
Unit price
per
No Reviews
Ships Quick
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Drive Size : 3/8 Inch
  • Length: 38 mm
  • Drive Shape : Hex
  • Output Size : 7 mm
  • Made In Japan
3/8 Inch Square Drive Bit Socket 7mm Hex Length 38mm.