Ko-Ken 3011M.100-3 3/8 Sq. Dr. Bit Socket 3mm Ballpoint Hex Length 100mm
No Reviews
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Drive Size : 3/8 Inch
  • Length: 100 mm
  • Output Shape : Ballpoint Hex
  • Output Size : 3 mm
  • Made In Japan
3/8 Inch Square Drive Bit Socket 3mm Ballpoint Hex Length 100mm.