Ko-Ken 3012M.62-3 3/8 Sq. Dr. Bit Socket 3mm Hex Length 62mm
No Reviews
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Inhex Bit Socket
  • Input Drive Size : 3/8 Inch
  • Output Size : 3mm
  • Length : 62mm