Ko-Ken 4010M.50-19 1/2 Inch Sq. Dr. Bit Socket 19 mm Hex Length 50 mm
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Input Drive Size: 1/2 Inch
  • Length: 50 mm
  • Type: Inhex Bit Socket
  • Output Size: 19 mm
  • Output Shape: Hex