Ko-Ken 4010M.75-12 1/2 Inch Sq. Dr. Bit Socket 12 mm Hex Length 75 mm
No Reviews
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
About this item
  • Input Drive Size: 1/2 Inch
  • Length: 75 mm
  • Type: Inhex Bit Socket
  • Output Size: 12 mm
  • Output Shape: Hex