Ko-Ken 4012A.100-1/2 1/2 Inch Sq. Dr. Bit Socket 1/2 Inch Hex Length 100 mm
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Input Drive Size: 1/2 Inch
  • Length: 100 mm
  • Type: Bit Socket
  • Output Size: 1/2 Inch
  • Output Shape: Hex