Ko-Ken 4012A.43-1/4 1/2 Inch Sq. Dr. Bit Socket 1/4 Inch Hex Length 43 mm
No Reviews
Ships Quick
No Reviews
Ships Quick
(0 in cart)
100% Secure payments
About this item
  • Input Drive Size: 1/2 Inch
  • Length: 43 mm
  • Type: Bit Socket
  • Output Size: 1/4 Inch
  • Output Shape: Hex