Ko-Ken 4012A.43-3/16 1/2 Inch Sq. Dr. Bit Socket 3/16 Inch Hex Length 43 mm
No Reviews
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
About this item
  • Input Drive Size: 1/2 Inch
  • Length: 43 mm
  • Type: Inhex Bit Socket
  • Output Size: 3/16 Inch
  • Output Shape: Hex