Ko-Ken 4012M.60-9 1/2 Sq. Dr. Bit Socket 9mm Hex Length 60mm
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Drive Size : 1/2 Inch
  • Length : 60mm
  • Output Size : 9 mm
  • Drive Type : Hex
  • Made In Japan
1/2 Inch Square Drive  Bit Socket 9mm Hex Length 60mm.