Ko-Ken 4025.60-T50 Bit Socket TORX® T50 60 MM 1/2 Sq. Drive
Unit price
per
No Reviews
Ships Quick
Unit price
per
No Reviews
Ships Quick
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Drive Shape: Square
  • Input Drive Size: 1/2 Inch
  • Output Size: T50
  • Length: 60 mm