Ko-Ken BD014SE-13 1/4 Hex Dr. Long Socket 13mm 12 point Length 77mm
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • 12 Point Nut Deep Setter
  • Input Drive Size : 1/4 Inch
  • Output Size : 13mm
  • Length : 77mm