Ko-Ken PW8P-41X20 1 Sq. Dr. Rear Wheel Nut Socket 41 x 20mm Hex x Square Length 87mm Color coded
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Ko-Ken Tools
Key points
  • Drive Size :1 Inch
  • Drive Shape : Square
  • Length : 87 mm
  • Type : Rear Wheel Nut Socket
  • Output Size :41 x 20mm
1 Sq. Dr. Rear Wheel Nut Socket 41 x 20mm Hex x Square Length 87mm Color coded