NSI F16-110-3V 16-14 Awg Vinyl Insulated Female Disconnect .110X.032 Tab 100 Per Pack
by Nsi
Unit price
per
No Reviews
by Nsi
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Nsi
Key points
  • Female Disconnect
  • Partially Insulated
  • Wire Range: 16 AWG – 14 AWG