NSI HTR12-14-BULK 12-10 Awg High Temp Ring 14 Stud 1000 Per Bag
by Nsi
Unit price
per
No Reviews
by Nsi
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Nsi
Key points
  • High Temp Ring
  • Wire Range: 12 AWG – 10 AWG