NSI IFS22-110-3N 22-18 Awg Nylon Fully Insulated Female Disconnect 50 Piece
by Nsi
Unit price
per
No Reviews
by Nsi
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Nsi
Key points
  • Female Disconnects
  • Certifications : RoHS
  • Wire Range : 22 AWG – 16 AWG