NSI M12-250-3V-BULK 12-10 Awg Male Disconnect 500 Per Pack
by Nsi
Unit price
per
No Reviews
by Nsi
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Nsi
Key points
  • Certifications : RoHS
  • Wire Range : 12 AWG – 10 AWG
  • Insulation Type : Partially Insulated
  • Voltage Rating : 300V