NSI R12-50V-BULK 12-10 Awg Vinyl Insulated Ring 1/2" Stud - 500 Per Pack
by Nsi
Unit price
per
No Reviews
by Nsi
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Nsi
Key points
  • Ring Terminal
  • Stud Terminal Size: 1/2
  • Wire Range: 12 AWG – 10 AWG
  • Voltage Rating: 600V