NSI R12-8N-BULK 12-10 Awg Nylon Insulated Ring #8 Stud 500 Per Pack
by Nsi
Unit price
per
No Reviews
by Nsi
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Nsi
Key points
  • Voltage Rating : 600V
  • Certifications : RoHS
  • Wire Range : 12 AWG – 10 AWG