NSI R16-8V-BULK 16-14 Awg Vinyl Insulated Ring #8 Stud - 1000 Per Pack
by Nsi
Unit price
per
No Reviews
by Nsi
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
Nsi
Key points
  • Finish : Tin Plated
  • Certifications : RoHS
  • Stud Terminal Size : #8
  • Wire Range : 16 AWG – 14 AWG