W.Rose RO116-10-PK2 10” Narrow London Brick Trowel with 6" Wood Handle
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
W. Rose Masonry Tools
Key points
  • Single-piece forged steel creates blade and tang
  • Tempered steel for strength
  • Narrow London pattern for brick and general masonry projects
  • Diamond shaped blade, great for veneer
  • Taper ground blade for flexibility
10” Narrow London Brick Trowel with 6" Wood Handle