W.Rose RO116-10L 10" Limber Narrow London Brick Trowel with 6" Wood Handle
Unit price
per
No Reviews
Unit price
per
No Reviews
(0 in cart)
100% Secure payments
Your details are protected and safe with us.
You may also like
About this item
W. Rose Masonry Tools
Key points
  • Each blade is hand polished for comfort and flexibility
  • Limber, more flexible blade
  • Must order in quantities of 2, priced per each
  • Made in the USA
10" Limber Narrow London Brick Trowel with 6" Wood Handle